Тюнінгова компанія Brabus, що працює з Mercedes, оприлюднила своє нове творіння - седан V12 Biturbo C-Class. Презентувати новинку збираються на Автосалоні у Франкфурті. Brabus три десятиліття йшов до створення такої потужної новинки, зарядженої 720 кінськими силами (!) Від 6.3л V12 двигуна.
Чи допускає Закон їзду з такими «гучними» глушниками і чи не виникає проблем при проходженні держтехогляду?
Тут
все досить просто і, як правило, не виникає особливих проблем. З тексту
ПДР РФ слід, що заміна штатної випускної системи на нештатну не
відноситься до внесення змін у конструкцію транспортного засобу, при
яких потрібно обов'язкове узгодження із заводом-виробником. Головне
тільки, щоб рівень шуму вписувався у встановлені межі.
Почнемо з легенди - старої доброї 21-ої «Волги» - жаданого автомобіля кількох поколінь радянських людей. Саме статус автомобіля-мрії є основною причиною, що спонукає фанатів і ентузіастів або дбайливо відновлювати ці машини, або будувати на їх основі щось надзвичайне. Московський проект кабріолета на основі 21-ої з'явився саме тому: «Дуже багато спогадів пов'язано з« Волгою »і« Перемогою ». Завжди знав - рано чи пізно у мене буде своя ластівка »- розповідає її власник.
На ринку присутня дуже багато автомобілів з атмосферними двигунами. Позитивний результат досягається на двигунах з електронним управлінням (наявність ECU). Потужність і крутний момент можна збільшити на 5-10%. Це також стосується і атмосферних дизельних двигунів. Слід відразу зауважити, що не можна зробити chip tuning на двигунах з моноінжектором і механічним інжектором (КЕ-Jetronic). Турбований двигун є зараз дуже поширеним. На ньому можливе збільшення потужності й крутного моменту - на 20-25%. Турбо-нагнітачі дозволяють двигуну спалювати більшу кількість горючої суміші, забезпечуючи велику потужність в порівнянні з атмосферними (не турбірованими) двигунами.
У великих європейських містах існує як мінімум одна фірма, що спеціалізується на chip-tuning, завданням якого є збільшення потужності й крутного моменту. Його особливість в тому, що зміна характеристик мотора (потужності, крутного моменту, обмеження максимальних оборотів і максимальної швидкості) досягається без будь-яких механічних переробок (розточування циліндрів, збільшення ходу поршня і т.д.). Єдина умова - автомобіль повинен бути оснащений електронним блоком керування двигуном (ECU - Engine Control Unit), який, власне, і піддається доробці.
Іван Коваленко вже більше трьох років бере участь у ралійних перегонах у ранзі професіонала. Його гоночний автомобіль - ВАЗ 2108, підготовлений за групою N1400. Свій розряд він не знає, каже, що був кандидатом у майстри спорту, але, можливо, вже став майстром. Мабуть, головне для Івана - не облік особистих досягнень, а саме участь в гонках, робота над помилками, і знову участь.
Це не просто «піжономобіль» - це «піжономобіль» з начинкою.Костюм від «Міллера» У 1997 році відомий російський дизайнер Олександр Захаров розробив для команди «Міллер-Пілот» аеродинамічний обвіс для жовто-чорних "вісімок" зірок російського кільця Олександра Васильєва та Миколи Фоменко. Завдяки характерній формі, лаконічно вписаною в базовий дизайн вазовских «зубил», обважування на якийсь час став візитною карткою команди. Виглядав він по-спортивному: округла передня частина бампера з розвиненою гратами радіатора прикрита з боків двома дефлекторами, задній бампер ж має форму дифузора. По завершенні гоночної кар'єри обваження "Міллер-Пілот» взяли на озброєння тюнінгові фірми, і, незважаючи на дорожнечу, він до цих пір популярний.
Тюнінг - справа хитра, тут мало одного бажання, що-небудь зробити зі своїм автомобілем. І навіть наявність у вас "золотих рук", що ростуть, звідки покладено не врятують становище. Тут необхідна чітка позиція по відношенню до автомобіля.Чи хочу я викликати ажіотаж у навколишніх зовнішнім виглядом своєї машини або мені необхідно знати, що я найшвидший у місті. А комусь хочеться довести самому собі, що здатний зробити свій автомобіль здійснено, тому і береться людина за поліпшення двигуна, гальм, підвіски і так далі.
Тюнінг Лада Калина «Лада Калина» все більше набирає популярність серед вітчизняних машин. Відповідно не дрімають і тюнінгові фірми, пропонуючи всілякі девайси для зміни екстер'єру, інтер'єру і силового агрегату і поведінки автомобіля на дорозі. У даній статті ми постараємося всі пропозиції і варіанти з доведення «Калини».