Почнемо з легенди - старої доброї 21-ої «Волги» - жаданого автомобіля кількох поколінь радянських людей. Саме статус автомобіля-мрії є основною причиною, що спонукає фанатів і ентузіастів або дбайливо відновлювати ці машини, або будувати на їх основі щось надзвичайне. Московський проект кабріолета на основі 21-ої з'явився саме тому: «Дуже багато спогадів пов'язано з« Волгою »і« Перемогою ». Завжди знав - рано чи пізно у мене буде своя ластівка »- розповідає її власник. При цьому реалізація проекту - не скрупульозне відновлення оригінальної машини - а збереження легендарного вигляду, але в новому трактуванні. У трафіку автомобіль не буде відчувати себе збитково, оскільки технічна начинка цілком сучасна - інжекторний двигун, КПП, підвіска і міст: все від ГАЗ 3110. У найближчих планах - монтаж автоматичної коробки. Крім втілення юнацької мрії власника їздити на «Волзі», даний проект поєднує в собі і другу - кузов кабріолет. Для цього машина була серйозно допрацьована: передні двері подовжили, задні заварили, а кузов підсилили. Крім цього, 21-а «Волга» отримала ефектні ламбо-двері, білий колір всередині і зовні і багатоспицеві диски під ретро-дизайн. Другий автомобіль - теж легенда. «Москвич 2140» - оновлений 412-ий з модними квадратними фарами і «більш сучасним салоном». Проте в даному випадку власник порахував, що до зовнішності можна ставитися не настільки трепетно і перетворив «Москвич» у ... топ-чоп. Подібні кузова вперше з'явилися в США в 50-х роках минулого століття. Дослівно, це поєднання позначає автомобіль з обрізаною, заниженою дахом. Але якщо понад півстоліття тому це була необхідна операція для спортивних автомобілів (так поліпшувалася аеродинаміка), то зараз це скоріше данина історії при споруді хот-пологів.
Ростовський проект - шоу-стопер, побудований в тому числі і для участі на різних виставках і змаганнях, тому і переробки були серйозні. Доопрацьовано двигун (впуск, випуск, стартер і т.д.), і підготовлено місце для нового турбированного «серця» з нагнітачем, яке буде побудовано цієї зими.
Кузов піддався "шейвинг", тобто убирании всіх ручок і шильдиков, повного «Зализування» поверхонь. Передні двері подовжили, задні заварили, центральні стійки перенесли назад, задні розширили, а дах занизили в два рази. Підвіска теж радикально «вкорочена». Машина стала двомісної. Дзеркала виготовлені на замовлення, і власник стверджує, що доробки автомобіля жодним чином не вплинули на оглядовість і зручність їзди. Третій проект побудований на базі ... «Баргузина» в Україні. «Соболь» обзавівся новою зовнішністю, інтер'єром і потужною звуковою системою, яка дозволила власнику російської робочої конячки брати участь у змаганнях по звуковому тиску. Тюнінг вітчізняніх автомобилей: смороду нас здівувалі Почнемо з легенди - старої Доброї 21-ої «Волги» - Жаданом автомобіля кількох поколінь Радянська людей. Саме статус автомобіля-мрії є основною причиною, что спонукає фанатів и Ентузіастів або Дбайливий відновлюваті ці машини, або будуваті на їх Основі Щось Надзвичайне. Московський проект кабріолета на Основі 21-ої з'явився самє того: «Дуже багато спогадів пов'язано з« Волгою »и« ПЕРЕМОГА ». Завжди знав - рано чи Пізно у мене буде своя ластівка »- розповідає ее власник.
При цьом реалізація проекту - не скрупульозне Відновлення орігінальної машини - а Збереження легендарного вигляд, альо в новому трактуванні. У трафіку автомобіль не якщо відчуваті собі збітково, оскількі технічна начинка Цілком сучасна - інжекторній двигун, КПП, підвіска и міст: усі від ГАЗ 3110. У найближче планах - монтаж автоматічної коробки.
Крім втілення юнацької мрії власника їздіті на «Волзі», Данії проект поєднує в Собі и другу - кузов кабріолет. Для цього машина булу серйозно допрацьована: передні двері подовжілі, задні заварили, а кузов підсілілі. Крім цього, 21-а «Волга» Отримала ефектні ламбо-двері, білий колір всередіні и зовні и багатоспіцеві диски под ретро-дизайн. Другий автомобіль - теж легенда. «Москвич 2140» - оновлений 412-ий з модними квадратно фарами и «більш сучасним салоном». Прото в даним випадка власник порахував, что до зовнішності можна ставити НЕ настількі трепетно и перетворів «Москвич» у ... топ-чоп. Подібні кузова Вперше з'явилися в США в 50-х роках минуло століття. Дослівно, це поєднання позначає автомобіль з обрізаною, заниження дахом. Альо ЯКЩО прежде півстоліття тому це булу Необхідна Операція для спортивних автомобилей (так поліпшувалася аеродінаміка), то поза це скоріше данина истории при споруді хот-пологів.
Ростовський проект - шоу-стопер, побудованій в тому чіслі и для участі на різніх виставках и Змаганні, того и переробки були серйозні. Доопрацьовано двигун (впуск, випуск, стартер и т.д.), и підготовлено місце для нового турбированного «серця» з нагнітачем, Яке буде побудовали цієї зими.
Кузов піддався "шейвинг", тоб убирании всех ручок и шильдиков, полного «Залізування» поверхонь. Передні двері подовжілі, задні заварили, центральні стійки перенесли назад, задні розширено, а дах занизили в два рази. Підвіска теж радикально «вкорочена». Машина стала двомісної. Дзеркала віготовлені на замовлення, и власник стверджує, что доробки автомобіля Жодний чином не вплінулі на оглядовість и Зручність їзди. Третій проект побудованій на базі ... «Баргузина» в Україні. «Соболь» обзавівся новою зовнішністю, інтер'єром и потужном звукова система, яка дозволила власнику російської робочої конячки брати доля у Змаганні по звуковому лещатах. Ще один автомобіль побудований в Білорусії на базі українського ЗАЗ 1102 «Таврія». Власник налаштований на реалізацію надпотужних в маленькому автомобілі, тому за час життя проекту він змінив величезну кількість двигунів. Об'єм в підсумку збільшився з 1,1 літра до 3,3, привід переїхав назад, і машина «поїхала боком» ... Розпочався проект у 2003-му році, коли власник почав брати участь в нелегальних перегонах. Рік по тому проект вийшов з підпілля, показавшись на Московському Чемпіонаті з дрег-рейсингу. Ще через рік ІЖ поїхав на Чемпіонат Росії, а в 2005 виграв всі етапи Осіннього кубку з Ралі-спринту. Переможна серія продовжилася аж до 2009 року, після чого автомобіль став на прикол.
Незважаючи на те, що цей проект має вельми специфічну зовнішність, його власник стверджує, що постарався зберегти автентичність «Москвича». Мости і багато інших агрегати збережені, а найупізнаваніші зовнішні деталі машини - характерна двері і задні фари інтегровані в новий образ. Кузов повністю відповідає поставленим завданням - аеродинаміка чудова, чого стоять величезні пащі повітрязабірників спереду: вони знижують лобове опір, розсіюючи повітря, нагнітають його в четирехдроссельний впорскування, а також охолоджують радіатор ззаду
|