Напевно, саме неприємне, що може трапитися в дорозі (не рахуючи, звичайно, не дай Бог, ДТП), - це складання інспектором ДАІ протоколу щодо водія. Після цього звичайно треба штраф або позбавлення водійських прав. Однак законодавець дав водієві достатньо прав, щоб той не залишився після зустрічі з даішником без грошей і водійських прав. Найголовніше зброя, яку ще ніхто не відміняв, це суд. Про те, на якій підставі і як можна зробити дії служителів дорожнього патруля предметом судового оскарження. Найлегше оскаржити протокол
Не встигли відсвяткувати автолюбителі скасування державного техогляду, як представники ДАІ шокували водіїв заявою про те, що тепер будуть проводити контроль технічного стану авто прямо на дорозі. Причому МВС вже уклало угоди на закупівлю мобільних станцій для діагностики стану автомобілів.
Водії відразу ж заговорили про те, що краще б ніякого закону про скасування техогляду не було - мовляв, раніше наявність талона ТО служило доказом справності автомобіля, а тепер машини будуть зупиняти для діагностики на кожному розі і штрафувати за будь-яку дрібницю. Ми з'ясували, чи дійсно будуть перевіряти авто на дорогах або ДАІ знову видає бажане за дійсне.
Крім скасування техогляду, багато автомобілістів активно обговорюють ще одне нововведення, задеклароване новим законом, - водіям, начебто, не потрібно буде віддавати працівникам ДАІ для перевірки документи на право керування .... Нещодавно прийнятим Законом № 8397 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень" від 15.04.2011 р., який набере чинності 13 серпня цього року, був скасований державний техогляд транспортних засобів, а також внесені інші цікаві нововведення у сфері регулювання дорожнього руху.
Не набрав ще в силу, але вже неабияк заяложений в пресі ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання в галузі автомобільних перевезень" таки посіяв в головах смуту. Число людей, відверто не розуміють суті запропонованих новацій, зростає ледь не в геометричній прогресії. Адже до вступу закону в силу залишилося всього близько двох тижнів (нормативний акт почне діяти з 13 серпня 2011р.
Досить часто договір доручення замінює нам договір купівлі - продажу автомобіля. Особа, яка "придбало" таким чином авто отримує права володіння, користування і розпорядження автомобілем завдяки довіреності. Тим не менш, перехід права власності не відбувається, і власник може відкликати довіреність в будь-який час. Про те, як це зробити піде мова нижче.
Згідно зі ст. 249 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 р. № 435-IV особа, яка видала довіреність (за винятком безвідкличної довіреності), у будь-який час має право відмінити або передоручити довіреність. Відмова від цього права є нікчемною. Довіреність на авто
Доручення на керування транспортним засобом (автомобілем або мотоциклом) - це повноваження, оформлене в письмовому вигляді, яке видається водієві власником автомобіля, або довіреною особою. Основна правова функція такої довіреності - посвідчення факту наявності у представника права вчинення певних юридичних і фізичних дій. Також довіреність на автомобіль є основним інструментом для здійснення представницької функції перед третіми особами.
Я купую старий автомобіль, але грошей на його переоформлення немає, тому нинішній власник робить мені генеральну довіреність. Чим може обернутися для мене такий договір? Чи зможе власник в односторонньому порядку розірвати угоду, продати машину або віддати її в заставу? Чинним законодавством не передбачається особливе регулювання відносин, пов'язаних з видачею «генеральної довіреності», - цей термін швидше народний, ніж юридичний. На такі відносини поширюються норми Цивільного кодексу України (ЦК). Оформлення так званої генеральної довіреності замість договору купівлі-продажу пов'язано з великим ризиком.
ВААІД пропонує дерегулювати процедуру реєстрації транспортних засобів в Україну, зробивши її простіше і дешевше для вітчизняних автомобілістів. ВААІД направила ряд пропозицій до Адміністрації Президента України, Кабінет Міністрів України, а також Міністру внутрішніх справ, якими планується суттєво спростити реєстрацію транспортних засобів.
Перша реєстрація автомобілів в МРЕВ, ДАІ, зняття авто з обліку в Україну Компанія «Магнус-Авто» надає консультації з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів в МРЕВ, ДАІ. Наші експерти підготували всю необхідну інформацію для того, що б ви могли надати більш повний пакет документів. Реєстрація автомобіля самостійно відніме у вас значно більше часу, ніж та ж процедура із залученням фахівців. Так як реєстрація автомобілів - один з провідних напрямів діяльності нашої компанії, ми максимально скоротимо