В даний час практично у кожному авто магазині серед іншого асортименту ви можете знайти і чудо засіб для вашого автомобіля, зване присадкою для двигуна. Присадки для двигуна - це, як правило, речовина по типу мастила, яке зазвичай додається в моторне масло для досягнення різних цілей. Бувають присадки, які додаються в бензобак, тобто в паливо, а є такі, які потрібно бризкати безпосередньо на механізм, наприклад, карбюратор. Сьогодні на ринку можна знайти безліч присадок різних марок і призначень. За мети призначення всі присадки можна розділити на кілька основних типів.
Якщо мотор можна порівняти з серцем автомобіля, то система охолодження, це, мабуть, залози внутрішньої секреції. Нормальне функціонування системи охолодження життєво необхідно машині, тому як результатом її невчасну діагностику або заміни потрібних елементів можуть стати серйозні проблеми з двигуном. Виходячи з цього, для нормальної роботи системи охолодження потрібен всього лише правильний догляд та регулярна профілактика. Радіатор, як основна її складова, що приймає на себе головний грязьовий і пиловий удар, особливо потребує своєчасної промивання і очищення. Пісок, бруд, іржа і накип, трупи необережних комах - все це в достатку накопичується в радіаторі, розташованим безпосередньо перед двигуном автомобіля.
Уявімо таку ситуацію, ви приїжджаєте на своєму автомобілі на діагностику і майстер вам говорить, що пора міняти сайлентблоки. Але ви, як початківець автолюбитель, не розумієте зміст цих слів і навіть не уявляєте, що таке сайлент-блок і навіщо його треба міняти. Тоді нижченаведена стаття буде корисна саме для вас, з неї ви дізнаєтеся що таке сайлентблок, навіщо його міняти і для чого він потрібен.
Основний ворог карбюраторів - брудне паливо. Через брудне паливо можливі збої в роботі карбюратора в процесі змішування палива і повітря: або багато палива - мало повітря, або, навпаки, мало палива - багато повітря. У кожному разі це позначиться на роботі двигуна.
Для визначення складу суміші можна використовувати аналізатор газів для тестування вихлопних газів. Аналізатор вимірює рівень чадного газу, вуглеводнів і кисню. Про збої у концентрації суміші можуть сказати свічки запалювання. Сіро-коричневий колір свічок говорить про правильну пропорції суміші. Чорні, закопчені свічки показують, що в суміші переважає паливо, а білі або світло-сірі свічки говорять про надлишок повітря в суміші.
На прилавках магазинів автомобільних з'явилося нове покоління антифризу, який має назву як Карбоксилатний антифриз або G12. На ємностях з даною незамерзаючої рідиною вказані великі терміни експлуатації використання, а також інші переваги «новинки». Але що таке антифриз G12 і чим він відрізняється від звичайного «тосола»?
Рекомендований тиск в шинах автомобіля дуже важливо для оптимального витрати бензину і тривалого терміну експлуатації шин. Якщо тиск в шинах перевищує потрібні показники, то вам буде складно керувати машиною на дорозі, вона буде, як би підстрибувати на ямах і вибоїнах. Відбувається це за рахунок того, що в перекаченних колесах покришка стає дуже твердою, а поверхня зчеплення з дорогою зменшується. Покришка може пошкодитися про вибоїну або камінь на дорозі, до того ж на перекаченних покришці нерівно стирається малюнок. Однак, перекаченних шини зазвичай легше управляються кермом, вони також підвищують стійкість транспортного засобу на поворотах. Саме з цієї причини тиск в шинах гоночних машин на треку вище звичайного.
Регулярна заміна антифризу дуже важлива для підтримки оптимальної роботи автомобіля. Виробники автомобілів рекомендують міняти антифриз кожні 45 000 кілометрів для уникнення перегріву двигуна. Багато механіки рекомендують міняти антифриз, щонайменше, раз на рік для запобігання утворення корозії, особливо в автомобілях з алюмінієвими головкою циліндра і радіатором. Проте, ця рекомендація незабаром стане застарілою. Виробники антифризів випустили на ринок антифризи нового покоління з формулою, яка, за заявами виробників, дозволяє збільшити терміни заміни антифризу до 100 000 кілометрів. Виробники попереджають, що заливати новий антифриз потрібно тільки в чисту систему. При змішуванні з звичайним антифризом антикорозійні властивості нового антифризу значно знижуються.
Поради автомобілісту, корисна інформація з ремонту
та обслуговування автомобілів, обкатка двигунів.Рекомендації по обкатці
двигуна після капітального ремонту.
Будь яка капіталка
двигуна внутрішнього згоряння, на мій погляд, гірше, ніж новий мотор. Точність
підгону всіх розмірів і чистота обробки всіх поверхонь як коліна, так і
циліндрів нижче, ніж при заводській технології. Звідси більш жорсткі умови
обкатки таких ДВС. Їх не можна навантажувати щонайменше протягом перших 3000 -
4000км.
Перш, ніж ми почнемо говорити про налаштування та регулювання карбюратора, давайте з'ясуємо, що це таке. За своєю суттю карбюратор - це механізм, який є частиною двигуна внутрішнього згоряння. Основні деталі карбюратора: дросельна заслінка, дифузор, поплавкові камера і жиклер.
Основна функція карбюратора - змішувати паливо з повітрям і потім доставляти дану суміш в двигун автомобіля, де суміш згоряє й тисне на клапани блоку двигуна. В результаті цього з'являється сила, яка змушує машину набирати швидкість і рухатися.