Система бездротової передачі даних Bluetooth, якої з недавніх пір почали оснащувати CD-ресивери (а точніше, MP3-ресивери) деяких марок, в першу чергу полегшує користування мобільним телефоном, значно підвищуючи безпеку та зручність при водінні. «Голови» з Bluetooth початкового рівня як мінімум реалізують функцію Hands free (вільні руки), що дозволяє розмовляти по «мобільнику», не відриваючи рук від керма. При цьому використовується мікрофон ресивера і бортова акустична система автомобіля.
Вирішив встановити в автомобіль фронтальну акустику. Де краще розмістити динаміки - на штатних місцях або зробити спеціальні подіуми? Дмитро, Житомир Багато виробників виконують так звану аудіопідготовку автомобілів. Це означає, що в машинах прокладені дроти живлення для магнітоли, передбачена антена, а для монтажу гучномовців визначені посадкові місця. Тому для установки аудіосистеми немає необхідності різати металеві елементи дверей, пластик дверних карт або приладової панелі. Зрозуміло, що в такі посадкові місця можна помістити тільки гучномовці певного діаметру і з посадкової глибиною, передбаченої автовиробником.
Як поліпшити звучання фронтальних коаксіалом на високих частотах? Міняти динаміки шкода - до «середині» і НЧ претензій немає ... Сергій Хіміч, м. Херсон Часто виробники бюджетної акустики «економлять» на ВЧ-головках і фільтрах коаксіальних систем. Тобто, застосовуються більш дешеві матеріали і технології (наприклад, замість шовкового купола - метал), що не кращим чином позначається на звучанні. Претензії в цьому випадку пред'являють саме до «якості», а не до «кількості» високих частот.
Подивившись у мережі фото тюнінгових авто десятого сімейства, сподобалася одна деталь - воздухозаборник на дах або просто "кепка". На одному із сайтів предлогать купити даний елемент тюнинга, але я вирішив для початку спробувати виготовити його самостійно. Продумавши технологію й оцінивши свої сили приступив до виготовлення.
Мета була досить-таки непростий, але буквально необхідної для будь-якого тюнера: виготовити обваження на автомобіль Mazda MX-3 ... Як це не дивно, найважче - придумати як буде виглядати майбутній бампер. У хід пішло все починаючи від Фотошопа й кінчаючи простий зошити. Скажу чесно, в Фотошопі зробити те, що я хотів не вийшло ... Але приблизно прикинути як ЦЕ буде виглядати теж не заважає ... Взагалі, це процес творчий і якщо у вас виникли труднощі вже на цій стадії ще раз переконаєтеся, що вам це треба. Або підберіть команду зі строгим распеределеніем функцій.
На сьогоднішній день використання систем закису азоту для моментального збільшення потужності двигуна - єдина можливість для більшості гонщиків. Причому мова йде не тільки про вузькоспеціалізовані гоночні машини. N20 можна розглядати як варіант для більшості користувачів, хто хоче отримати велику віддачу від свого мотора, використовуваного в повсякденних поїздках.
Все більше автомобілів в світі оснащуються дисковими гальмами. Причому і спереду і ззаду. Вітчизняний автопром ж досі віддає перевагу заднім барабанним, а не більш сучасним і ефективним дисковим гальмам.
Дискові гальма є і на наших автомобілях. Вперше з'явившись серійно на ВАЗ-2108, вони ставилися і на наступних моделях "Жигулів". Правда "диски" йдуть лише на передні, найбільш завантажені колеса, а задні гальма все ще барабанні. Ми не самотні в цьому підході. Приміром, Всеволожский Ford Focus в базовій комплектації також має "барабани" на задніх колесах, але опція установки дискових все ж існує.
Кожен власник машини хоче зробити свій автомобіль унікальним. Хтось прикрашає кузов автомобіля аерографією, хтось різними обважуваннями, але багато хто з автолюбителів звертають увагу на світлодіодний тюнінг автомобілів - модний і сучасний вид тюнінга.
Світлодіодний тюнінг автомобілів може вироблятися як із зовнішніми, так і з внутрішніми освітлювальними приладами. Застосування світлодіодних елементів у фарах автомобіля дозволяє не тільки істотно змінити зовнішній вигляд машини, але і значно поліпшити освітлення дорожнього покриття.
Діод (від грец. Δις - два і-од означає шлях) - двухелектродний електронний прилад, володіє різною провідністю залежно від напряму електричного струму. Електрод діода, підключений до позитивного полюса джерела струму, коли діод відкритий (тобто має маленький опір), називають анодом, підключений до негативного полюса - катодом.