автомобіль - портал ГлавнаяРегистрацияВход Пятница
19.04.2024
22:26
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Автозвук
Обвіси і Спойлери
Різне
тюнінг
Светотюнінг
зовнішній тюнінг
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Добавь сайт
 Авто статьи 
Главная » Статьи » Авто тюнінг » тюнінг

Оксид азота

Оксид азотаОксид азоту NOS - безбарвний газ з характерним запахом, важче повітря (відносна щільність 1,527).

Закис азоту застосовується в медицині для наркозу.

Хімічна формула - N2О

Вміст основної речовини (N2О) - не менше 97%

Потужність виробництва - до 5,4 тис. тонн на рік

Якість медичної закису азоту відповідає вимогам фармакопейної статті ФС 42-2926-92.

Властивості: При температурі 0 оС і тиску 40 закис азоту згущається в безбарвну рідину. З 1 кг рідкого закису азоту утворюється 500 л газу. Не запалюється, але підтримує горіння. Закис азоту при вдиханні не викликає подразнення дихальних шляхів, з гемоглобіном не зв'язується. Після припинення вдихання через 10-15 хвилин повністю виділяється через дихальні шляхи.

Застосовується в суміші з киснем як наркоз у хірургічній практиці, оперативній гінекології, хірургічній стоматології, для знеболювання пологів, для профілактики травматичного шоку в післяопераційний період, а також для усунення больових нападів при гострій коронарній недостатності, інфаркті міокарда, гострому панкреатиті та інших патологічних станах , що супроводжуються болями.

ВИМОГИ БЕЗПЕКИ

Суміші з ефіром, циклопропаном, хлоретілом в певних концентраціях вибухонебезпечні.

УПАКОВКА І ЗБЕРІГАННЯ

Закис азоту зберігається в металевих балонах місткістю 10 л по 6,2 кг під тиском. Балони транспортуються в контейнерах і розсипом усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на транспорті даного виду.

Гарантійний термін зберігання - 5 РОКІВ

Чому саме Нитрос

Упорскування закису азоту став популярний серед ентузіастів - заряжальщіков з кількох причин:

NOS (Нітрооксідная Система) дає набагато більше сил за 1 $, ніж будь-які інші модифікації двігла.

NOS досить прості в установці.

Враховуючи те, що NOS використовується тільки коли потрібно, машина залишається засобом щоденного пересування зі стандартним витратою палива.

Існують системи з віддачею від 25 до 500 коней.

NOS - одна з небагатьох тюнінгових систем для керованих комп'ютером інжекторних двигунів.

NOS легко демонтувати і поставити на іншу (нову) машину.

Чи впливає Нитрос на ресурс двігла

Питання в тому, правильно чи ви підібрали комплект до своєї машини. Якщо не борзіти, то ніякого "додаткового" зношування не буде. Також на користь "носа" його "непостійність". Натиснув "червону кнопку", відпустив, і думай, що движок нічого не помітив.

Чи можна поставити NOS на нетюніний движок

Не питання .... Проблема тільки знову ж таки в тому, що б підібрати підходящий кит. Приклад: - для 4-х циліндрового двигуна - 40-60 "зайвих" коней.

- Для 6-ти - 75-100 к.с.

- 8-ми - 140-200 к.с.

Ці цифри розраховані на не модифіковані движки з умовою збереження ресурсу (на 8-ми циліндровий движок є системи в! 500! Коней.)

Який приріст у реальних цифрах

Від 1 до 3 секунд і від 15 до 23 км \ год на 400 метрах. Кінцевий результат залежить, як ми знаємо, від гуми, ваги, коробки і т.д.

А на скільки вистачить балона

Це прямо залежить від типу комплекту й використовуваних «коней». Наприклад 125-ти сильний комплект з 4.5 літровим балоном дозволить вам зробити від 7 до 10 повних заїздів на 400 метрів. 250-ти сильний-3-5. Якщо ж використовувати «нітру» тільки на 2-ий і 3-ї передачах, то витрата буде менше.

Як довго можна тримати «червону кнопку» натиснутою

Ще не скінчиться балон. Хоча рекомендується використовувати «нітру» не більше 15-ти секунд.

Коли найкраще давити на кнопку

При повністю відкритій дросельної заслінки (інакше потрібний спеціальний контролер). Враховуючи отримання божевільного крутного моменту, кращі результати на низах. Безпечно «встромляти нітру» вже при 2.500о \ хв (! За умови повністю відкритого дроселя).

Чи горить закис азоту

НІ! Закис азоту сама по собі не горить! Але кисень, що міститься в ньому змушує більша кількість палива горіти швидше.

А бабахнути може

Не зовсім ... Причиною цього може стати нестача палива при горінні або це паливо говно (низькооктанове). Від занадто ранньої іскри теж може «бабахнути». АЛЕ всі системи призначені для не модифікованих «заводських» движків спокійно «їдять» 95 і не бояться ранньої іскри. А що, СТРАШНО???

Чи можна використовувати глибокий ЧІП ТЮНІНГ разом з «Нітро»

НЕ МОЖНА! Тобто не рекомендується так як тюнінгові чіпи часто змінюють час «іскри» і може бабахнути! Порадьтеся з вашим ПРОДАВЦЕМ!

А з нагнітачем можна

а ось це будь ласка ... Причому з будь-яким хоч механіка, хоч газ. «Нітра» в даному випадку буде крім своїх прямих обов'язків виконувати роль наймогутнішого інтеркуллера.

А на каталітичний нейтралізатор вплине

А він у вас ще стоїть??? Якщо по випадковості ще ТАК, то не хвилюйтеся з ним нічогісінько не буде ...

Чи потрібно модифікувати паливний насос

Більшість «рідних» впораються з подачею палива і підтримкою «напору при відкритому дроселі, але все ж рекомендується замінити його на що-небудь більш солідне або поставити для« Нітро »окремий насос.

А є де заправити балон

Так, заправляють Росіяни балони. (За моїми даними)

І скільки ж коштує комплект

Від 250 $ і до тисяч $ .... У Москву привезуть, коштувати буде в два рази дорожче ...
NOS секрети
1 На 4х циліндровий двигун, безпечно встановлювати систему потужністю 25-50 к.с., для 6ти циліндрового двигуна ця планка піднімається до75 л.с., а якщо у Вас 8і циліндровий мотор, установки 100 сильної системи є тією межею коли не потрібне внесення змін в двигун і трансмісію.

2 Модернізація порядку 25-100л.с. (Середній рівень) вимагають використання більше холодних свічок запалювання. Слід пам'ятати що температура займання зросла, тому слід уникати передчасного запалення палива.

3 Під уникнути детонації, найкраще встановити ковані спортивні поршні, це відноситься і до звичайних автомобілів.

4 Збільшення потреби в паливі обумовлює використання електробензонасоса більшої продуктивності. Паливний насос повинен бути здатний прокачати 3.79літра на годину на кожні 10л.с. "В режимі повного газу", наприклад 300 сильному мотору потрібно паливний насос з продуктивністю 113.4 літра на годину.

5 При використанні нитрооксида "головним болем" є детонація. Тому слід використовувати паливо з як можна більш високим октановим числом. Звичайні дорожні комплекти нитрооксида про які ми писали вище можуть спокійно функціонувати на 92 бензині. При агресивному збільшенні потужності слід використовувати спортивний бензин з октановим числом 100.

6 Вам необхідний датчик тиску палива, тому що слід знати тиск у паливній системі в режимі повного газу. Це вказує досить палива прокачує бензонасос, що дозволяє уникнути умов збідніння паливної суміші. Мінімальна рекомендована тиск становить 5psi, динамічного паливного тиску.

7 При використанні нитрооксида обсяг у балоне падає, і тиск теж падає. При зменшенні тиску подача нитрооксида скорочується. Кількість нитрооксида безпосередньо залежить від тиску в балоне, тому потрібно датчик тиску нитрооксида вказує на стан подачі нитрооксида. Слід переконатися, що тиск не перевищує 1.100psi, в іншому випадку це може привести до пошкодження прокладок, що спричинить скорочення подачі нитрооксида.

8 З збільшенням температури, тиск усередині балона збільшується. Тиск у повному балоне при температурі (60 градусів) дорівнює 675psi.

Однак подача нитрооксида з повного балона при температурі (60градусов) буде менше подачі нитрооксида з на половину порожнього балона при температурі (80 градусів) - тиску 865psi. Тому виробники продають грілки для балонів, які необхідно використовувати. (Градуси швидше за все, за Фаренгейтом)

9 При інсталяції системи слід використовувати тефлонову пасту замість тефлонової стрічки для ущільнення різьбових з'єднань на соленоїда і патрубках. Тефлонова стрічка може відірватися й потрапити усередину соленоїда, закупорюючи перепускні канали. «Коні в балоні», «тигр в баку»: як би Ви це не називали нитроксид часто не правильно розуміють недалекі ентузіасти тюнинга. Саме через непорозуміння і страшних історій про движки розкриті «ромашкою», нітру недолюблюють багато власників машин. Якщо ж система встановлена ​​з розумом, драйвер може безпечно давити на червону кнопку, що дає невідмічені (і не малі) кінські сили. Правда кожен, хто використовував нитрос, знає, що це рідкісне «вмазиваніе» може перетворитися у важку залежність.

У цій статті ми розповімо, як система працює на заряджених вуличних машинах. Якщо ж ви збираєтеся будувати драгстер, знадобиться зовсім інший підхід, який ми висвітлимо в недалекому майбутньому. Також існує багато складних кит комплектів і керуючих пристроїв, про які ми також розповімо пізніше. А зараз ми постараємося дати Вам необхідну базу, яка допоможе грамотно й безпечно використовувати нітру на всі гроші.
ХІМІЯ-ФІЗИКА
Оксид натрію - безбарвний газ, не має запаху, що складається з двох атомів азоту й одного атома кисню (N2O) у якому вага кисню становить 36%, що значно більше ніж у повітрі. Це дозволяє суміші горіти з виділенням великої температури. Щоб відокремити молекули кисню від молекул азоту потрібна дуже висока температура. Хімічна реакція горіння оксиду натрію відбувається в камері згоряння відрізняється від горіння чистого кисню, що горить дуже швидко і некеровано, а молекули азоту уповільнюють реакцію на стільки, щоб зробити впорскування кисню керованим. Чистий кисень занадто б сильно детонував.

Додатковий кисень підвищує рівень горіння в циліндрі, змушуючи суміш горіти швидше й «спекотніше». Цей процес у свою чергу розвиває більший тиск у циліндрі і як результат - підвищення потужності.

Як вже було сказано оксид натрію це газ. Відповідно для використання його в автомобілі але повинен бути упакований в циліндр під високим тиском (900-1000 psi), яке дозволяє перетворити газ у рідину й зробити його портативним.

Потрапляючи в камеру згоряння, закис азоту вертається у свій газоподібний стан і при цьому охолоджується до -51 ° с. Проходячи по воздуховоду цей дико холодний газ прохолоджує повітря йде в циліндр. Коли суміш прохолоджується вона стає щільніше дозволяючи додати більше бензину. Таким чином холодна, густа робоча суміш дозволяє витягати ще більше число коней з движка тому що від зменшення температуру в камері згоряння на 10 ° с ми одержуємо приріст у конях на 1%, а це означає, що при зниженні температури на 50 ° с в 300 сильному двігла ми одержуємо аж 30 коней, (і це ще не сам нитроксид) що в загальному-то не погано.

Всі ці радощі затьмарюються деяким ризиком. Як і все в цьому житті - занадто багато хорошого може нашкодити. Усі страшні історії про оплавився поршні і згорілі движки підкріплені фактами. Для того, щоб використовувати нітру безпечно, головне не перегинати палицю, адже вам хочеться відірватися, але ніяк не вибухнути.

Поки ви встановлюєте відносно не потужну НІС (нітрооксідная система), побоюватися нічого. Але як тільки ви перевищуєте можливості двигуна, починаються проблеми. Отже: 4х циліндровому мотору підходить НІС потужністю 25-50 к.с., 6-ти циліндровому - до 75 к.с. ; І якщо у вас 8 циліндрів, то не більше 100 л.с.. Якщо це занадто для вас мало, то вам знадобиться досить сильно тюнінгувати мотор. Якщо ж ви залишаєтеся в запропонованих рамках, то все, що вам потрібно це замінити свічі на менш холодні адже температура в камері згоряння підвищилася.

Якщо ви все таки «заторчалі» від нітро, то пряма вам дорога на доробку двигуна й у першу чергу поршнів. Вам потрібно знайти ковані спортивні поршні з кільцями, опущеними нижче верхнього краю поршня - товста голівка поршня захистить їх від прогоряння. Наступна, але не менш важлива доробка - система подачі палива. З підвищенням тиску в циліндрі потрібно більше палива, а відповідно і більш продуктивний паливний насос. Вам потрібний такий, що б прокачивал 4 літри бензину на кожні 10 коней у годину при максимальному навантаженні на двигун. Так само не зайвим буде датчик тиску в циліндрі, який допоможе контролювати роботу паливного насоса.

Так скільки ж разів можна «ткнути» червону кнопку з одним балоном??? За умови збільшення потужності на 100 коней - 4 рази без підігріву балона і 6 разів з ним (проблема все в тому ж тиску).
Сухо vs. Мокро.
Різниця між «сухими» і «мокрими» системами в доставці. Сухі системи додають у суміш тільки безпосередньо «звеселяючий газ» тому від вас буде потрібно тюнинг системи упорскування. «Мокрі» ж системи «імплантуються» в паливну мережу й адаптуються самі.

Категория: тюнінг | Добавил: Makar (05.01.2012)
Просмотров: 1364 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Нові авто статті
Форсування двигуна ВАЗ 2106
Заміна ременя генератора ВАЗ 2109
Заміна масла і масляного фільтра в ВАЗ 2106
Виготовлення обваження своїми руками
Плюси і мінуси накладок, дефлекторів, спойлерів
Авто фото тюнинг

! автомобіль ! Нові автомобілі ! Експлуатація автомобіля ! Авто тюнінг ! Автоправо ! Страхування !
Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz