EXAD розшифровується як Excellence through Advanced Technologies, "перевагу через просунуті технології". Виробник заявляє, що "нова марка стала відповіддю компанії на збільшений попит на високоякісну автомобільну аудіотехніку".
Perfect experience, "ідеальне враження". Так у вільному перекладі покірного вашого слуги звучить новий слоган компанії JVC. А що заявлено - має бути реалізовано. От тільки як бути з тими, хто ще на ранній стадії відмітає будь-яку можливість покупки апаратури JVC через те, що бренд-то "затертий", занадто "звичайний"? Як їм-то дати це саме "ідеальне враження", щоб не витрачали вони свого часу зазря?
Виробники не завжди оснащують штатним програвачем що сходять зі стапелів автомобілі. Іноді в машині просто роблять "розводку" проводів, до яких майбутній власник сам встановить більш відповідну йому аудіосистему.
Виробники не завжди оснащують штатним програвачем що сходять зі стапелів автомобілі. Іноді в машині просто роблять "розводку" проводів, до яких майбутній власник сам встановить більш відповідну йому аудіосистему.
Ця процедура, яка називається "аудіопідготовка", призначена для тих, кому небайдуже, як звучить музика в салоні їхнього автомобіля. Для таких людей, а також для всіх, хто просто цікавиться питаннями автомобільного звуку, ми відкриваємо нову рубрику, в якій будемо розповідати про все, що складає цей багатогранний світ, ім'я якому car audio.
В індустрії автомобільної електроніки існує три основних «кити», що відрізняються інноваційними розробками, якістю збірки, зручністю в експлуатації і стильним дизайном. Це Pioneer, Alpine і JVC. Kolesa.Ru пропонують вам кілька цікавих фактів про лідерів світового ринку автозвуку.
Великий і різноманітний світ автомобільних акустичних систем, є в ньому представники абсолютно різні за формою, розмірами, технічними параметрами, призначенням, і звичайно - за вартістю. Але перш ніж розбиратися з усім цим, непогано буде зрозуміти, які динаміки найкраще підходять для вашого конкретного автомобіля.
З прослуховуванням музики в автомобілі, здавалося б, усе простіше простого і ясніше ясного. Якщо аудіосистема штатна, то вибираємо найкращу із запропонованих автовиробником аудіокомплектацій, чого тут думати? А якщо штатної "музики" немає, або в дісталася з других рук машині коштує відверта мотлох, то купуємо сучасну магнітолу поприличней, а при необхідності - і динаміки за тим же принципом. Ну а вже якщо хочеться чогось особливого, то дивимося на породисті великогабаритні аудіокомпоненти в салоні з продажу домашньої техніки high end, відзначаємо спеціальну конфігурацію та обробку поверхонь тамтешньої кімнати прослуховування - і приходимо до невтішного висновку, що все це пишність ну ніяк не можна застосувати до автомобілю ...
Наскільки б не була простою автомобільна аудіосистема, магнітола в ній так чи інакше присутні: хоч покупна, хоч штатна. Але хоча у неї, швидше за все, вже буде вбудований підсилювач, цього недостатньо. Автомобільний підсилювач потужності дозволяє радикально поліпшити якість звучання - навіть якщо він з молодшої лінійки, за умови, що виробник заслуговує довіри. Потрібен зовнішній підсилювач хоча б тому, що в корпус звичайної магнітоли необхідні для повноцінного звукопідсилення електронні компоненти просто не помістяться.
Система бездротової передачі даних Bluetooth, якої з недавніх пір почали оснащувати CD-ресивери (а точніше, MP3-ресивери) деяких марок, в першу чергу полегшує користування мобільним телефоном, значно підвищуючи безпеку та зручність при водінні. «Голови» з Bluetooth початкового рівня як мінімум реалізують функцію Hands free (вільні руки), що дозволяє розмовляти по «мобільнику», не відриваючи рук від керма. При цьому використовується мікрофон ресивера і бортова акустична система автомобіля.
Вирішив встановити в автомобіль фронтальну акустику. Де краще розмістити динаміки - на штатних місцях або зробити спеціальні подіуми? Дмитро, Житомир Багато виробників виконують так звану аудіопідготовку автомобілів. Це означає, що в машинах прокладені дроти живлення для магнітоли, передбачена антена, а для монтажу гучномовців визначені посадкові місця. Тому для установки аудіосистеми немає необхідності різати металеві елементи дверей, пластик дверних карт або приладової панелі. Зрозуміло, що в такі посадкові місця можна помістити тільки гучномовці певного діаметру і з посадкової глибиною, передбаченої автовиробником.
Як поліпшити звучання фронтальних коаксіалом на високих частотах? Міняти динаміки шкода - до «середині» і НЧ претензій немає ... Сергій Хіміч, м. Херсон Часто виробники бюджетної акустики «економлять» на ВЧ-головках і фільтрах коаксіальних систем. Тобто, застосовуються більш дешеві матеріали і технології (наприклад, замість шовкового купола - метал), що не кращим чином позначається на звучанні. Претензії в цьому випадку пред'являють саме до «якості», а не до «кількості» високих частот.