Зовнішній обвіс - це, мабуть , саме та річ , яка стовідсотково виділить Вас із загальної , сірої маси . Зараз на ринку представлена величезна кількість готових комплектів . Але всі вони відрізняється високою вартістю , та й за установку з Вас візьмуть не малу плату. Так що хотілося б розглянути спосіб , який влаштував би багатьох автолюбителів - виготовлення зовнішнього обважування самостійно.
Аеродинамічний обвіс при тюнингу автомобіля роблять не стільки для надання йому більш спортивних і агресивних форм, скільки для досягнення кращих ходових якостей на великих швидкостях. Особливо помітно вплив обважування на швидкості 120 км / год і вище. Обважування переднього бампера потрібен для поліпшення притиснення передній частині автомобіля зустрічним повітряним потоком. Обважування порогів зводить до мінімуму бічні завихрення, які теж прагнуть віджати машину від дорожнього полотна.
Навіщо люди замовляють пластиковий обвіс на дорогі іномарки? Стандартні фрази про прагнення додати індивідуальність або створити ексклюзивний вигляд серійного автомобіля не дуже-то спрацьовують, коли мова йде про машини, за вартістю рівних гарній квартирі в центрі міста.
Подивившись у мережі фото тюнінгових авто десятого сімейства, сподобалася одна деталь - воздухозаборник на дах або просто "кепка". На одному із сайтів предлогать купити даний елемент тюнинга, але я вирішив для початку спробувати виготовити його самостійно. Продумавши технологію й оцінивши свої сили приступив до виготовлення.
Мета була досить-таки непростий, але буквально необхідної для будь-якого тюнера: виготовити обваження на автомобіль Mazda MX-3 ... Як це не дивно, найважче - придумати як буде виглядати майбутній бампер. У хід пішло все починаючи від Фотошопа й кінчаючи простий зошити. Скажу чесно, в Фотошопі зробити те, що я хотів не вийшло ... Але приблизно прикинути як ЦЕ буде виглядати теж не заважає ... Взагалі, це процес творчий і якщо у вас виникли труднощі вже на цій стадії ще раз переконаєтеся, що вам це треба. Або підберіть команду зі строгим распеределеніем функцій.
Серед власників вітчизняних автомобілів з'являється все більше і більше "спортсменів", яких не влаштовує звичайна комплектація їх машини. Вони в щоб те не стало хочуть перетворити свій автомобіль в "звіра": форсують двигун, переробляють електронні "мізки" (проводять так званий чіп-тюнінг), ставлять прямоточні глушники (більш забезпечені "спортсмени" повністю міняють вихлопну систему, починаючи з колектора) .