автомобіль - портал ГлавнаяРегистрацияВход Четверг
28.03.2024
21:01
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Експлуатація автомобіля
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Добавь сайт
 Авто статьи 
Главная » Статьи » Експлуатація автомобіля » Експлуатація автомобіля

Регулювання карбюратора
регулювання карбюратораПерш, ніж ми почнемо говорити про налаштування та регулювання карбюратора, давайте з'ясуємо, що це таке. За своєю суттю карбюратор - це механізм, який є частиною двигуна внутрішнього згоряння. Основні деталі карбюратора: дросельна заслінка, дифузор, поплавкові камера і жиклер.

Основна функція карбюратора - змішувати паливо з повітрям і потім доставляти дану суміш в двигун автомобіля, де суміш згоряє й тисне на клапани блоку двигуна. В результаті цього з'являється сила, яка змушує машину набирати швидкість і рухатися.

Якщо говорити про фізичне явище, яке лежить в основі роботи карбюратора, то вони називаються принцип Бернуллі і ефект вентури. Принцип Бернуллі стверджує, що швидкість руху повітря обернено пропорційна тиску. Саме дросельна заслінка регулює кількість повітря, що поставляється в двигун. Дросельна заслінка регулюється педаллю акселератора.

Карбюратори використовуються на автомобілях старих моделей, а також на вантажних машинах, моторних човнах і невеликих літаках.

Карбюратори не вимагають якогось особливого догляду або технічного обслуговування, але їм необхідна хороша регулювання та настроювання, щоб всі деталі карбюратора працювали оптимально. Від цього буде залежати робота двигуна.
Ось основні проблеми, які можуть з'явитися в роботі карбюратора:
Протечка бензину

Якщо ви помітили, що бензин виходить від туди, звідки не повинен виходити, то причина цього зазвичай криється в неполадках з поплавковою камерою, поплавцем або в надмірно сильному тиску. Перш за все, потрібно перевірити тиск палива, яке повинно бути в межах 4-7 пси. Якщо тиск в нормі, то тоді проблема може бути в тому, що поплавець тоне або є проблеми з поплавковою камерою. У цьому випадку доведеться замінити камеру поплавця.

Брудні свічки запалювання

Якщо на свічках запалювання з'являється нагар з запахом, це означає, одне: зайва подача палива. Зазвичай зайва подача палива викликана двома причинами: неправильний рівень палива та / або прогорів клапан. Проблема з рівнем палива може пояснюватися не відрегульованим поплавком, зайвим тиском палива або проблемами з поплавковою камерою. Якщо рівень палива в нормі, то тоді потрібно перевірити клапани.

Нестабільна робота двигуна на холостому ходу

Припустимо, ви встановили роботу двигуна на холостому ходу на 800 оборотів. Потім ви проїхали на автомобілі, і обороти на холостому ходу збільшилися до 1500. Якщо дати газу на холостому ходу, то обороти повернуться на колишній рівень - 800. Зазвичай проблема не в самому карбюраторі, а в проводі між карбюратором і педаллю акселератора. Для точної діагностики проблеми потрібно від'єднати дріт від карбюратора і вручну посувати дросель на працюючому двигуні. Якщо обороти впали до потрібних меж, то проблема в проводі, якщо ні, то проблема в карбюраторі. Для початку необхідно оглянути карбюратор на предмет корозії та забруднення. При виявленні забруднень, потрібно ретельно почистити карбюратор.
Налаштування карбюратора
Перш, ніж починати настройку карбюратора, необхідно розігріти двигун. На холодному двигуні налаштовувати карбюратор марно. Крім цього потрібно зняти з дросельної заслінки тягу педалі газу, від'єднати трубку вентиляції картера і перевірити, що відсутня вакуум в трубці регулятора випередження.

Далі знаходите гвинти, що регулюють склад суміші, їх ще називають гвинтами якості, і починаєте по одному закручувати за годинниковою стрілкою, поки двигун не почне працювати нестабільно і жорстко. Як тільки двигун залихоманило, припиніть закручувати гвинт, так як це призведе до зупинки двигуна. Замість цього відверніть гвинт на один оберт назад, поки двигун не почне працювати плавно. Це потрібно проробити з усіма гвинтами якості, поки двигун не буде звучати плавно, без ударів.
Категория: Експлуатація автомобіля | Добавил: Makar (11.11.2011)
Просмотров: 2341 | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Нові авто статті
Форсування двигуна ВАЗ 2106
Заміна ременя генератора ВАЗ 2109
Заміна масла і масляного фільтра в ВАЗ 2106
Виготовлення обваження своїми руками
Плюси і мінуси накладок, дефлекторів, спойлерів
Авто фото тюнинг

! автомобіль ! Нові автомобілі ! Експлуатація автомобіля ! Авто тюнінг ! Автоправо ! Страхування !
Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz