Хокеїст Олексій Семенов, який виступає за канадський клуб Edmonton Oilers, прийшов до ідеї тюнинговой модернізації автомобіля по-російськи оригінально і досить цивілізовано: у його BMW 540i зламала пластиковий поріг.
Стався інцидент миттєво навів Олексія на думку про те, що постраждалу деталь зможе легко і ефектно заповнити елемент якісного тюнінгового обважування. "Я не хотів перетворювати машину в новорічну ялинку, - зізнався Олексій Семенов. - Мені подобається, що в Hamann роблять з автомобілями. Тому я віддав перевагу зупинитися саме на цій фірмі".
Російський тюнінг прагне наздогнати і перегнати кращі світові школи доведення автомобілів. І незважаючи на те, що знаходиться він поки в зародковому стані, є і свої досягнення. Створені в Росії комплекти пластикових обважень вже не поступаються західним за якістю використовуваних матеріалів, як це було ще зовсім недавно.
Російський тюнінг прагне наздогнати і перегнати кращі світові школи доведення автомобілів. І незважаючи на те, що знаходиться він поки в зародковому стані, є і свої досягнення. Створені в Росії комплекти пластикових обважень вже не поступаються західним за якістю використовуваних матеріалів, як це було ще зовсім недавно. Більше того, російські комплекти для моделей іноземного виробництва нерідко виглядають цікавіше "заморських". Правда, поки що в більшості випадків політ фантазії дизайнера випереджає хід думки інженера, і вітчизняні комплекти не завжди продумані з точки зору аеродинаміки
"кенгуріни" і пороги це, звичайно, добре, але є і ще дещо цікавіше ...
Чому спортсмени? Все просто: адже джипери не тільки гонщики, тестуючі свої автомобілі в екстремальних умовах, але ще й інженери, містять свої майстерні й активно впроваджують свої деколи ексклюзивні розробки.
Анекдот з життя: "Консультую серйозну фірму з питань реклами та PR. Кажу, кажу, мигцем згадую назву" паблік рілейшнз ". Тут мене директор запитує: А хіба PR - це паблік рілейшнз? Мені завжди здавалося, що" політика і реклама .. . "
Ось і з тюнінгом приблизно також: вже набило оскому пояснювати, що "кенгуріни" і пороги це, звичайно, добре, але є і ще дещо цікавіша.
Mustang викликає асоціації з легендарним стилем і міццю. А кабріолет - це безмежна свобода руху. Суміш того й іншого, приправлена обвісом і аерографією, розбурхує сприйняття і змушує очі прилипнути до легендарного розмалювали кузову.
Шансів влипнути в неприємну історію у власника тюнингованного автомобіля нітрохи не менше, ніж звичайного «стокового». А може, навіть і більше: заряджений мотор так і просить натиснути педаль сильніше, дорога апаратура в салоні як магнітом притягує злодіїв. Та й просто: якщо в'їдуть ззаду в багажник - хто відшкодує вартість затюнингован бампера і спойлера?
Тюнінг - річ дорога, хороший тюнінг ще дорожче. За обважування, розточування, сабвуфери люди готові платити великі гроші. Але це ще не всі витрати: тюнінговане добро потрібно зберегти або застрахувати ...
Тюнінгові ательє немов знущаються: дилерські квоти на Panamera вичерпалися ще до початку продажів, а специ з доведення знай собі дражнять фотографіями того, на що можна перетворити самий неймовірний з усіх Porsche. Kolesa.Ru підсумували їхні старання.