автомобіль - портал ГлавнаяРегистрацияВход Вторник
28.01.2025
15:52
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Двигун
Ремонт двигуна
Статті з ремонту
Фарбування автомобілів
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Добавь сайт
 Авто статьи 
Главная » Статьи » Ремонт автомобілів » Статті з ремонту

Знімаємо задню балку з автомобілів ВАЗ
Існує безліч причин, за якими доводитися демонтувати задню балку. Якщо під час їзди, при певному маневрі або при наїзді на яку-небудь купину в задній частині автомобіля чуються звуки, які раніше не були присутні, то можливо у вас саме така проблема. Так чи інакше, щоб виявити поломку вам доведеться звернутися на СТО, оскільки тільки досвідчений фахівець може визначити, що пішло не так в даній ситуації. Навіть якщо ви самі будете займатися ремонтом, порада фахівця вам не завадить.

Що нам знадобиться?

Звичайно ж, при знятті або під час установки балки бажано вдатися до допомоги спеціального підйомника. Але оскільки даний пристрій у звичайних гаражах не спостерігається, можна обійтися звичайним домкратом і підпорами. Після того як машину підняли, за допомогою опор фіксуємо кузов під «гнізда». Не забудьте перед цим всім поставити автомобіль на передачу і встановити під передні колеса черевики.
Отже, приступимо.
процес демонтажу

Насамперед варто послабити гайки , це робиться коли машина стоїть на землі. Після чого його можна піднімати . Тепер з кожного боку потрібно зняти амортизатори. Сорочки тросів і , власне, самі троси ручного гальма від'єднуємо і витягуємо з кузовних кронштейнів . Для того , щоб від'єднати троси від кузова машини , необхідно відігнути дужки , якими вони кріпляться , після чого витягнути їх з кронштейна. Дана процедура проробляється для того , щоб забезпечити доступ до болта , який зміцнює балку . Тепер нам необхідно від'єднати сережку , через яку проходить важіль приводу регулятора тиску. Кріпиться вона на балці заднього моста.
Далі ми будемо від'єднувати шланги гальм від трубок , які перебувають на балці з двох сторін. Для того щоб гальмівна рідина не витекла , отвори можна тимчасово чимось заткнути . Тепер з кожного боку потрібно скрутити по гайці з болта , за допомогою яких на кронштейнах кріпиться балка . Болти потрібно буде вибити , і не бійтеся прикласти силу , оскільки вони можуть досить міцно засісти . На цьому етапі балку можна викотити на колесах.
Корисні поради по процесу

Тепер кілька порад, які можуть знадобитися під час процесу:
Якщо ви зібралися розбивати балку, першою справою звільніть всі з'єднання, закручував з великим запасом, в тому числі і гайки на маточинах.
Резинометалличні шарніри слід міняти виключно в спеціалізованих майстернях, і, по-хорошому, слід довірити цю роботу людині, яка розбирається в цій справі.
Якщо довіритися документації і знімати балку разом з кронштейнами, то це може призвести до того, що трісне шпилька. Оскільки за час експлуатації автомобіля вона старіє і піддається корозії. З цієї причини краще не ризикувати, а просто залишити кронштейни висіти на кузові.
Ніяких загадок для установки балки на своє місце немає, просто робите все навпаки.
Після того, як авто опустіть на землю, гайки потрібно підтягнути. Дана операція проробляється і через 100км їзди.
По закінченню робіт продіагностіруют гальма, прокачайте систему.
Категория: Статті з ремонту | Добавил: Mariya (29.08.2013)
Просмотров: 900 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Нові авто статті
Форсування двигуна ВАЗ 2106
Заміна ременя генератора ВАЗ 2109
Заміна масла і масляного фільтра в ВАЗ 2106
Виготовлення обваження своїми руками
Плюси і мінуси накладок, дефлекторів, спойлерів
Авто фото тюнинг

! автомобіль ! Нові автомобілі ! Експлуатація автомобіля ! Авто тюнінг ! Автоправо ! Страхування !
Copyright MyCorp © 2025Создать бесплатный сайт с uCoz