автомобіль - портал ГлавнаяРегистрацияВход Пятница
26.04.2024
03:23
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Практичні поради
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Добавь сайт
 Авто статьи 
Главная » Статьи » Поради водіям » Практичні поради

Обклеювання автомобіля антигравійною плівкою своїми руками
Готуємо машину. Природно, для початку потрібно її ретельно помити на автомийці. Далі слід більш ретельно очистити кузов від різних комах, нирок з дерев, антикору і т. д. Зверніть увагу на важкодоступні місця (торці, шви). Після чого третя стадія очищення - знежирення. Використовуємо ізопропіловий спирт.

З чого починати обклеювання

Використання плівки. Починати варто з самих рівних і легкодоступних місць, для того щоб зрозуміти принцип обклеювання плівкою. Якщо ви вперше робите це, спочатку зробіть шаблони, а потім по них ріжте плівку. Приклавши аркуш паперу, олівцем малюєте контур оброблюваної області, на рівні зазорів. Потім вирізуєте те, що вийшло і прикладаєте на паперову основу плівки. Тепер можете вирізати плівку по викрійці. У місцях, де плівка буде підвертається, трохи відступаємо, в інших місцях вирізаємо по лінії. Однак батіг має тягучу структуру, тому змальовуючи великі елементи, слід зберегти пару міліметрів. Невеликі елементи обрізаємо дуже точно.

Мильний розчин - секретна зброя

Використання такої плівки може гарантувати, що кузовний ремонт окремих деталей доведеться виконувати не скоро, поскільки вона дуже міцна і створює гарний захист.
Приступаємо до підготовки витратних матеріалів. Робимо мильний розчин (3-4 краплі дитячого шампуню на 1літр води). Розчин потрібен для того, щоб полегшити підгонку плівки за місцем. До того ж, він захистить клейку сторону він відбитків пальців, пилу та інших дефектів. Використовуючи мильний розчин, знижується ймовірність подряпати плівку під час її розгладження ракелем.

Нейтралізація мильного розчину

Тепер займаємося спиртовим розчином. 1 до 3 ізопропілового спирту по відношенню до води. Завдання розчину - активація клейкою боку плівки шляхом нейтралізації мильного розчину. Застосовувати його слід на важких ділянках, на краях. Після застосування даного розчину, плівку вже не радиться відривати. Можна пошкодити клейку основу. Розчини переливаємо в пульверизатори.
Процес пішов ...

Приступаємо до самої обклеювання автомобіля. Для початку розбризкувати пінний розчин рівним шаром. Цим же розчином змочуємо пальці і саму плівку, яку будемо наносити. Знімаємо з плівки спочатку паперовий захисний шар потім верхній шар. У процесі використовуємо розчин, щоб позбутися зайвої статики. Плівку тримаємо за краї пальцями в мильному розчині. Переконавшись, що робоча поверхня не просохла, і на неї не потрапив сміття, додаємо плівку липкою стороною до деталі. Вибираємо правильне положення. Тепер можна легенько розгладити виріб за допомогою ракелем, зганяємо мильний розчин від центру до країв. Коли плівка зайняв правильне положення і ви переконалися що між нею і кузовом немає бульбашок або сміття, можна більш впевнено, з великим натисканням і особливо ретельно біля країв, опрацювати поверхню ракелем.
Якщо помітили наявність сміття або міхура до того, як сильно пригладили елемент, то плівку досить легко можна відшарувати і позбутися від недоробок. Якщо виявили міхур по закінченню робіт, за допомогою інсулінової голки проколюємо плівку практично паралельно ЛКП і пальцем або ракелем позбавляємося від дефекту.
Категория: Практичні поради | Добавил: Mariya (23.08.2013)
Просмотров: 778 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Нові авто статті
Форсування двигуна ВАЗ 2106
Заміна ременя генератора ВАЗ 2109
Заміна масла і масляного фільтра в ВАЗ 2106
Виготовлення обваження своїми руками
Плюси і мінуси накладок, дефлекторів, спойлерів
Авто фото тюнинг

! автомобіль ! Нові автомобілі ! Експлуатація автомобіля ! Авто тюнінг ! Автоправо ! Страхування !
Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz