Настає час, коли весна змінює літо, і саме тому всі водії починають думати про те, які ж літні шини вибрати. Не важливо, чи є ви власником спортивного автомобіля, або звичайного ВАЗа, ви все одно можете придбати собі низькопрофільні шини. Крім того, що вони додадуть вашому авто якусь красу і солідність, вони дуже помітно покращувати управління вашого автомобіля на великій швидкості, а також комфортність їзди на ньому.
Трохи з історії
Зараз ми розповімо вам про деякі факти з історії низькопрофільних шин. Першими у своєму роді шини, які були прототипів нинішньої низькопрофільною гуми, були виготовлені знаменитою компанією Мішлен в далекому 37 році. Оскільки стан доріг в ті часи, м'яко скажемо, були не дуже, ці шини були популярні в основному серед гонщиків. Але пройшло 40 років, і компанія Піреллі створила легендарні і дуже знамениті шини Р6 і Р7. Після цього історичного факту низькопрофільна гума отримала визнання в масах. Всі відомі виробники автогуми почали виробництво своєї лінії низькопрофільною гуми.
Гума для ВАЗів
Тепер ми переходимо безпосередньо до низькопрофільною гумі для автомобілів ВАЗ. Якщо ви є власником автомобіля моделі ВАЗ, ви звичайно ж бажаєте зробити своє авто більш стильним і агресивним. Але перш ніж піти на цей крок, ви повинні серйозно зважити всі за і проти, так як установка низькопрофільних шин, це задоволення не дешеве. У низькопрофільних шин різниця між шириною і висотою профілю складає менше 55 мм. І використовується така гума на спортивних або навколоспортивних моделях автомобілів. Хоча останнім часом власники джипів теж займаються установкою такого виду гуми. Якщо ви любите поїздки «з вітерцем» і їздите по хорошим, рівних дорогах, низькопрофільна гума ідеально вам підійде. Малюнок на такій гумі схожий з малюнком, який зображений на автомобілях, які приймаю участь в автоперегонах. Профіль на таких шинах розташований низько, і саме тому зчеплення з дорогою стає сильнішим. Після установки цих шин, ви моментально відчуєте, що ваше авто стало більше вас слухати, а також помітите що при гальмуванні і проходженні поворотів, автомобіль веде себе впевненіше.
Плюси і мінуси
А тепер поговоримо про недоліки низькопрофільною гуми. Мабуть, головним недоліком таких шин, слід вважати підвищений їх знос при їзді по нерівних дорогах (а у нас таких хоч відбавляй). Термін служби гуми значно скоротиться, якщо ви не будете об'їжджати ями на швидкості. Ще одним недоліком я є поява проблем з ходовою частиною автомобіля через зниження амортизації ударів автомобіля. При попаданні в ями, ви і ваші пасажири дуже добре відчуєте віддачу автомобіля. Якщо ви, не дай бог, потрапите на швидкості у велику яму, вам не обійтися без евакуатора, оскільки, скоріше всього, диски авто будуть пошкоджені. Якщо ж ви все ж вирішили придбати низькопрофільну гума на ваш автомобіль ВАЗ, то вам слід прислухатися до рекомендацій виробника цієї гуми. А далі - робіть все на свій розсуд.
|