автомобіль - портал ГлавнаяРегистрацияВход Суббота
20.04.2024
17:11
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Експлуатація автомобіля
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Добавь сайт
 Авто статьи 
Главная » Статьи » Експлуатація автомобіля » Експлуатація автомобіля

Заміна масла в двигуні
При заміні моторного масла в двигуні автомобіля можуть виникнути деякі складності і з цього рекомендується
дотримуватися деяких правил при заміні масла в автомобілі.

Перед зміною масла в двигуні автомобіля рекомендується скористатися промиванням двигуна. Сьогодні в магазинах пропонують велику гаму засобів для промивання двигуна. Слід вибирати ті, які заливаються у двигун за кілька хвилин до заміни масла, так звані хвилинки.

При цьому слід звернути увагу на наступні речі:

Якщо на вашому двигуні використовуються гидрокомпенсатори, і нутрощі двигуна не відрізняються особливою чистотою, то краще утриматися від застосування промивних рідин, з тієї причини, що розчинні промивної рідиною відкладення можуть потрапити у внутрішню порожнину гидрокомпенсатори і вивести його з ладу. У цьому випадку краще скористатися мийними властивостями самого масла, і провести наступну заміну масла в більш ранній термін.

Після того як мотор попрацює з промиванням потрібний час (близько 15 хвилин), слід заглушити двигун і, відкрутивши зливну пробку злити старе моторне масло, при цьому не обов'язково відкручувати заливну пробку, у двигуна достатньо місць сполучення з атмосферою.

Після того як масло повністю стече з двигуна (зазвичай на це йде приблизно 10 - 15 хвилин.) Слід звернути зливну пробку на місце і затягнути.

Після цього відкручують маслений фільтр, руками або застосовуючи для цього спеціальне пристосування. Якщо пристосування немає і руками фільтр не відкручується, то можете пробити корпус фільтра викруткою, і за допомогою її відкрутити маслений фільтр.

Перед установкою нового масляного фільтра варто змастити маслом його гумову прокладку ущільнювача, для кращого прилягання до поверхні двигуна. Налити у фільтр трохи масла, щоб при першому старті масляний фільтр відразу ж приступив до роботи. Занадто сильно затягувати масляний фільтр не варто, краще його трохи підтягнути на гарячу пізніше. Після установки маслянного фільтра за допомогою воронки заливають нове моторне масло в двигун. Заливати потрібно не все масло, а потрібну кількість. Зазвичай це состовляет 3.7 літра для двигунів з об'ємом 1.5 літра. Якщо у вас об'єм двигуна 1.3 літра, то у вас швидше за все 2.7-3 літра масла в двигуні.

Після цього по щупу перевіряють рівень олії, він повинен знаходити між ризиками min і max. Якщо рівень нижче - долийте масло. Закрутіть щільно заливну пробку і запускайте двигун.

Після старту двигуна лампочка повинна згаснути через 2-3 секунди. Зазвичай на це піде трохи більше часу, ніж при звичайному пуску двигуна.

Дайте двигуну попрацювати кілька хвилин і заглушіть його. Огляньте двигун, чи немає де патьоків масла. Підтягніть масляний фільтр, якщо це необхідно.

На цьому процедуру заміна масла можна вважати закінченою.
Категория: Експлуатація автомобіля | Добавил: Makar (15.08.2011)
Просмотров: 1558 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Нові авто статті
Форсування двигуна ВАЗ 2106
Заміна ременя генератора ВАЗ 2109
Заміна масла і масляного фільтра в ВАЗ 2106
Виготовлення обваження своїми руками
Плюси і мінуси накладок, дефлекторів, спойлерів
Авто фото тюнинг

! автомобіль ! Нові автомобілі ! Експлуатація автомобіля ! Авто тюнінг ! Автоправо ! Страхування !
Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz