автомобіль - портал ГлавнаяРегистрацияВход Четверг
18.04.2024
22:32
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » avtomobilotzyv - автофорум » Законодавство та страхування » Зняття з обліку / Угода / Постановка на облік-короткий звіт
Зняття з обліку / Угода / Постановка на облік-короткий звіт
BMWДата: Четверг, 11.08.2011, 13:30 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Ще недавно на якомусь з Підфоруми було багато питань про зняття / взяття на облік.

Подаю свій вчорашній досвід постановки на облік.
Все відбувалося в МРЕВ-6 (Печерський р-н) на Чапаєвському авторинку (Столичне ш-се, 104)

Буду радий, якщо це комусь буде корисно.

УВАГА! Щоб побачити можливі зміни інформації, слід прочитати всю гілку до кінця "

Буду вдячний, якщо ви перш, ніж писати щось в цій гілці, почнете з особистого листа мені. Хотілося б залишити гілку факом. При внесенні виправлення зобов'язуюсь шанувати копірайти (подам посилання на нік автора пропозиції про виправлення).
Хоча, звичайно, якщо вважаєте за потрібне написати що-небудь прямо тут - будь ласка ...
 
BMWДата: Четверг, 11.08.2011, 13:33 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Що потрібно мати з собою перш, ніж почати зняття / купівлю-продаж / постановку на облік:
(а) паспорта продавця / покупця
(б) ід.код покупця (продавцю корисно теж)
(в) квитанції про сплату транспортного збору продавцем - покупцеві рекомендується наполягати на тому, що продавець знімає авто з обліку самостійно і за свій рахунок
(г) заздалегідь вивчити спосіб кріплення номерних знаків, а ще краще - скрутити їх в теплі і комфорті на СТО, або мати при собі відповідь, ключі на 8-10, WD40 і т.п.
(д) ганчірочку для протирання номера кузова під капотом
(е) кульочок для брудних номерних знаків
(ж) РУЧКУ друкарську в умовах крайньої півночі!.
 
BMWДата: Четверг, 11.08.2011, 13:36 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Процедура зняття з обліку: (із спостережень за продавцем)
приїхав
У віконце подав тех.паспорт, отримав дві форми заяв (на двиг і на кузов?)
Поїхав до місця діагностики
На діагностиці:
(а) інспектор нуділ, але видав форму заяви на звірку номерів
(б) відкрив капот
(в) інспектор попросив протерти номер кузова ганчірочкою - протер
(г) інспектор колупав номер номер ножичком
(д) інспектор дав "добро"
Приїхав до "віконець"
Сплатив в касу за послуги щодо зняття з обліку
Пішов на діагностику пішки з квитанцією про сплату
Повернувся з актом звірки
Пішли в МРЕВ
У МРЕВ продавець зайшов у службові приміщення, тому подальша процедура продовжилася швидким отриманням транзитних номерів

Транзитні номери на машину не встановлювалися - так чистенькими в кульочку і здав.
 
BMWДата: Четверг, 11.08.2011, 13:37 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Витрати при знятті:
Зі слів продавця, він заплатив при знятті
Близько 104 грн. при проходженні звірки номерів (7.50 + ціна супербланка?) або це ті самі 100,04 + 5 за послуги з реєстрації / перереєстрації
Ще близько 250 за все інше (номера, зняття з обліку?)
Я докладно не розпитував.
 
BMWДата: Четверг, 11.08.2011, 13:38 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Витрати на оформлення покупки:
Оформлення довідки-рахунки - 100 .. 180 грн. в залежності від місця оформлення довідки (КОРН-сервіс (180), "кабінетик" в залі власне МРЕВ, де прийом / видача документів (120), за територією ринку (100)) - ділиться між продавцем і покупцем за домовленістю
Оцінний акт - 60 .. 120 грн. в залежності від місця і суми оцінки авто. Реально потрібний тільки для визначення суми пенсійного збору. Фокус у тому, що один і той же а / м можна оцінити по-різному: за інших рівних, битий - дешевше. А от наскільки пошкодження видно ... від цього залежить ціна експертизи. Інший фокус полягає в тому, щоб цю оцінку взяли в МРЕВ. Але коливання в 20-25% проходять "на ура". Див також нижче мій пенсійний збір.

Кілька разів чув: "Аааа, у Вас довідка-рахунок ... Значить відразу отримаєте постійний тех.паспорт".
Ви запитаєте: а які ще можуть бути варіанти? відповім:
1. Довідка-рахунок
2. біржовий договір
3. Нотарільно оформлений договір
4. Інші, більш "екзотичні" способи (дарування, успадкування тощо)
Який зв'язок між довідкою-рахунок і постійним тех.паспорт - не знаю. Логіки в такого зв'язку не бачу.
 
BMWДата: Четверг, 11.08.2011, 13:39 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Процедура постановки на облік:
До цього моменту маємо довідку рахунок і акт оцінки
Оплата всіх платежів
Подача документів (не забудьте зажадати вписати кого-небудь в тех.паспорт, якщо потрібно)
очікування
Отримання нового тех.паспорт і номерів
 
BMWДата: Четверг, 11.08.2011, 13:40 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
УВАГА! Ціни і тарифи можуть бути вже не актуальні!

Платежі при постановці на облік (формат: сума платежу + комісія банку при МРЕО)
:
Транспортний збір 36,67 + 5 - я оплатив толька два місяці, які залишилися до кінця року (листопад-грудень), хоча касир пропонувала оплатити півроку - типу даішники так вимагають і в мене по-іншому не приймуть. Прийняли.
Пенсійний збір 3% 302,97 + 7 - до речі, до питання про "прискорювачах". Я вважаю найціннішим досягненням - можливість урізати оціночну вартість. Зі всякими хитрощами (сильно-сильно бита, пробіг - мільйон і на рік старше, ніж за паспортом) - мені пропонували оцінити в 42-44тис.грн. За допомогою певних маніпуляцій мені вдалося домогтися оцінки на рівні 10 100 грн. (Вбита в мотлох, пробіг - два мільйони і т.д.) До складу тих же маніпуляцій входило прийняття чиновником цифри беззастережно. Строго кажучи - що він може протиставити експертною оцінкою?
Інформаційно-кмопьютерние послуги - 18,50 + 3
Експертні послуги - 77,00 + 5
Талон ТО - 7,20 + 1
Талон ТО - 1,80 + 1 - це не помилка. Наскільки я розумію, одна сума проходить по бюджетній лінії (бюджетний збір), другий - по "госпрозрахункової".
Вініловий тримач для талона ТО - 9,00 + 1 - можете зажадати.
Тех.осмотр - 7,50 + 1
Гос.номер - 91,50 + 5
Гос.номер - 22,87 + 3
Перереєстрація з тимчасового на постійний облік - 12,24 + 3
Перереєстрація з тимчасового на постійний облік - 3,06 + 1
Послуги з реєстрації / перереєстрації - 100,04 + 5

Разом
Всі платежі - 732 грн.
За вирахуванням пенсійного та транспортного збору - 380 грн.
 
Форум » avtomobilotzyv - автофорум » Законодавство та страхування » Зняття з обліку / Угода / Постановка на облік-короткий звіт
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


! автомобіль ! Нові автомобілі ! Експлуатація автомобіля ! Авто тюнінг ! Автоправо ! Страхування !
Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz