автомобіль - портал ГлавнаяРегистрацияВход Четверг
25.04.2024
18:35
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Ford Все про автомобіль Ford Sierra /все про автомобиль Ford Sierra » Ремонт » Расход бензина 15 литров.
Расход бензина 15 литров.
tosoonДата: Пятница, 11.05.2012, 16:26 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Виникла в мене проблема з витратою бензину 15л. на 100 км. У мене 2-х літровий двигун і карбюратор "Солекс" варто. Карбюратор мені зробили і стверджують що справа не в карбюраторі, що б в цьому переконатися пропонували поставити інший карбюратор і перевірити витрату, але в мене такої можливості немає. Дайте пораду що може впливати на витрату якщо не враховувати карбюратор як проблему. У мене є здогадки якісь але я незнаю помилкові вони чи ні.

1.У мене стоїть прямоток замість глушника, впливає це на витрата.

2.У мене стоїть газ але я їм не користуюся, можливо якась витік через канали підведення газу в карбюратор або двигун? Якщо відглушені газ повністю знизить це витрата? Надалі хочу зняти газ.

3.Грешілі на запалювання. Виставили правильно все ОК, тільки витрата такий же і залишився.

4Сам двигун? Може бути в ньому причина. Последжнее час я помітив, чтотемпература двигуна в мене не росте вище середини літери "М". Хоча раніше у мене температура двигуна доходила до букви "О" і включався вентилятор (до речі він у мене стоїть з дев'ятки), зараз відповідно вентилятор навіть не включається.

Дайте свої поради щодо всього цього. або якісь інші ідеї як знизити витрату.
 
Форум » Ford Все про автомобіль Ford Sierra /все про автомобиль Ford Sierra » Ремонт » Расход бензина 15 литров.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


! автомобіль ! Нові автомобілі ! Експлуатація автомобіля ! Авто тюнінг ! Автоправо ! Страхування !
Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz