автомобіль - портал ГлавнаяРегистрацияВход Вторник
30.04.2024
10:21
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Двигун
Ремонт двигуна
Статті з ремонту
Фарбування автомобілів
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Добавь сайт
 Авто статьи 
Главная » Статьи » Ремонт автомобілів » Двигун

Капітальний ремонт двигуна своїми руками
Двигун автомобіля, як і все в житті має свій ресурс. Настає момент, коли необхідне втручання автовласника для проведення капітального ремонту, ознаки, що вказують на це, можуть бути прямі і непрямі.
Поява шуму, стукіт, збільшена витрата масла, важкий пуск двигуна і його не ритмічна робота, а також вихлоп сизого диму вимагають ретельного обстеження двигуна і прийняття рішення. Підвищена витрата масла побічно підтверджує необхідність обстеження.

Визначити зношеність поршневої групи можна, заміривши компресію двигуна. Ще один непрямий показник пробіг, пробіг двигуна вітчизняної машини до проведення капремонту знаходиться в межах 150000 км, для іномарок на порядок вище. На величину пробігу і відповідно на знос великий вплив мають умови, в яких експлуатується машина.
Важливим фактором, що впливає на підвищення ресурсу двигуна, є використання якісних паливно - мастильних матеріалів і своєчасне проведення технічного обслуговування. Виконавши потрібні регулювання, не помічаємо поліпшення роботи двигуна, а зробивши необхідні обстеження, прийшли до висновку, що необхідний капремонт двигуна.

Можна звичайно віддати на станцію техобслуговування, для виконання робіт, але це трохи накладно для сімейного бюджету, та й немає твердої впевненості, що буде зроблено так, як хочеться. Перед тим, як почати капітальний ремонт потрібно детально ознайомитися з його описом і в деталях уявляти, який обсяг належить зробити і, що потрібно для цього.
Вирішено зробити своїми руками, необхідно замінити кільця і ​​поршні, розточити циліндри. Розточення циліндрів в домашніх умовах не зробити, віддаємо фахівця. У готові циліндри встановлюємо ремонтного розміру поршні, при цьому бажано замінити шатунні і корінні вкладиші, прошліфувати шийки коленвала. Оглядаємо клапани, очищаємо від нагару.

Одночасно проводимо ревізію, при необхідності і ремонт всіх навісних агрегатів: стартера, розподільника запалювання й генератора. В результаті чого мотор вашого авто буде готовий до подальшої експлуатації. При проведенні капітального ремонту потрібно по можливості замінити в системі охолодження термостат, насос, шланги і ремені приводу. Проводимо обстеження, промивку та очищення радіатора, прочищаємо канали і перевіряємо його герметичність.

Провести капітальний ремонт нескладно, якщо будуть дотримані всі правила і норми, потрібний запас інструменту, пристосувань, запасних частин і, звичайно ж, запас терпіння і часу. При складанні агрегату треба бути особливо уважним і акуратним, приміщення має бути чистим, все це дозволить уникнути відмов зібраного двигуна і буде гарантією надійності при його експлуатації.

У встановленому після капремонту двигуні перевіряємо тиск (компресію). Переконавшись, що все в порядку, заводимо двигун і починаємо обкатку, важливо при цьому не давати велике навантаження.
Після закінчення обкатки бажано ще раз перевірити компресію і переконавшись, що ремонт зроблено якісно, ​​можна продовжити експлуатацію автомобіля в звичайному режимі.
Категория: Двигун | Добавил: Makar (03.08.2011)
Просмотров: 1587 | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Нові авто статті
Форсування двигуна ВАЗ 2106
Заміна ременя генератора ВАЗ 2109
Заміна масла і масляного фільтра в ВАЗ 2106
Виготовлення обваження своїми руками
Плюси і мінуси накладок, дефлекторів, спойлерів
Авто фото тюнинг

! автомобіль ! Нові автомобілі ! Експлуатація автомобіля ! Авто тюнінг ! Автоправо ! Страхування !
Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz