автомобіль - портал ГлавнаяРегистрацияВход Пятница
19.04.2024
13:31
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Практичні поради
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Добавь сайт
 Авто статьи 
Главная » Статьи » Поради водіям » Практичні поради

Гальмівна система ABS
початок

У 1936 році був зареєстрований патент для «керованої блокування коліс транспортного засобу ». Але тільки після появи електронних систем для контролю і управління була розроблена антиблокувальна гальмівна система , яка була швидкою і досить надійною при експлуатації в автомобілях.
Будь-які ситуації на дорозі допоможе роз'яснити автомобільний відеореєстратор КАРКАМ Q2. Встановивши його на свою машину ви завжди зможете довести свою правоту в будь-якій ситуації .

Перші автомобілі з системою

Легкові авто вперше стали обладнані системою ABS в 1978 році. У наш час майже кожна нова машина в світі обладнана системою ABS , тим більше , що такою системою машину легко тюнінгувати своїми руками. Принцип роботи системи ABSABS - це гідравлічний гальмівний привід , який складається з трьох елементів : 1) датчика швидкості обертання кожного з колес.2 ) блоку управленія.3 ) виконавчого механізму - гідроагрегату. До всіх колесам прикріплюється зубчастий ротор [/ url ] і індуктивний датчик , що містить магніт і котушку. Ротор в процесі обертання наводить в котушці змінну напругу . Гідроагрегат складається з гідроакумулятора , електрогідронасоса і електрогідравлічного клапана. На кожне з регульованих коліс доводиться кілька клапанів. Нормально відкритого та закритого впускного клапана. Ці клапани (БУ) можуть піднімати або знижувати тиск в гальмівній камері.
Обидва клапани знаходяться в початковому стані . Гідроагрегат електродвигун і гідронасос знеструмлений. Гальмівна камера підключена до головного гальмівного циліндра через впускний клапан , який відкритий . Випускний клапан при цьому закритий . У робочому гальмуванні виконується передача з головного циліндра гальмівної рідини без обмежень в гальмівну камеру. Рідина створює однаковий тиск в циліндрі і в гальмівній камері. Тут ABS не може впливати на роботу гальмівної системи.
екстрене гальмування

В екстреному гальмуванні колесо може блокуватися , видаючи електричний сигнал на електромагнітний клапан , і тоді вони спрацьовують. У цьому випадки впускний клапан відключає гальмівну камеру від гальмівного циліндра , а випускний навпаки з'єднує з гідроакумулятором . Це призведе до скидання тиску. БО одночасно включає гідронасос , щоб відновити рідину з гідроакумулятора . При цьому тиск у головній гальмівної камері знижуватися. І тільки коли небезпека блокування коліс зникає , БО вимикає напругу з випускного клапана для його закриття.

У цьому випадки гальмівна камера від'єднаній від головного циліндра і від гідроакумулятора . Тиск в гальмівній камері стає постійним , але меншим . При розкручених колесах БО знімає з впускного клапана прикладена напруга . Цей клапан , відкриваючись , з'єднує головну гальмівну камеру з головним циліндром. Тиск починає зростати в головній гальмівної камері і в головному циліндрі. Тут закінчується роботи ABS . Якщо знову колесо проявить процес блокування , то програма почне наступний процес циклу роботи . Це буде повторюватися при частоті 5-10 герц до повної зупинки вашого автомобіля.

Ви почуєте характерний тріск , а педаль гальма почне вібрувати. Роботі системи ABS не залежить від сили натискання на педаль. Конфігурації ABS складається з чотирьох датчиків і чотирьох пар клапанів. При цьому система індивідуально впливає на кожне з коліс. Така система отримала назву 4- х канальна .
Категория: Практичні поради | Добавил: Mariya (30.08.2013)
Просмотров: 792 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Нові авто статті
Форсування двигуна ВАЗ 2106
Заміна ременя генератора ВАЗ 2109
Заміна масла і масляного фільтра в ВАЗ 2106
Виготовлення обваження своїми руками
Плюси і мінуси накладок, дефлекторів, спойлерів
Авто фото тюнинг

! автомобіль ! Нові автомобілі ! Експлуатація автомобіля ! Авто тюнінг ! Автоправо ! Страхування !
Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz